Apple iPad Mini 4 Wi-Fi Gold

 • 99,6% spokojenost zákazníků
 • 2 roky záruka
128GB
NTR-000028Skladem 1 ks s DPH:
7 599 Kč
Výsledná cena
7 599 Kč

Nakonfiguruj si produkt podle svých představ
(konfiguraci více produktů je třeba provádět individuálně)

Vaše konfigurace

  • Velikost displeje 7.9"
  • Stav produktu Velmi dobrý
  • kapacita 128GB
  • Barva zlatá

   Stavy a označení produktů.

   Technický stav všech námi prodávaných produktů je 100%. Pro všechny námi prodávané produkty platí plná záruka jako na nové produkty.   Záruka a kapacita batérií:


   batteryCARE+

   Notebooky s tímto označením mají novou nebo použitou baterii s více než 80% původní kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržení kapacity baterie nad 33% její původní kapacity.

   batteryCARE

   Notebooky s tímto označením mají použitou baterii s více než 60% původní kapacity. 2 roky záruka na elektroniku a 1 rok záruka udržení kapacity baterie nad 33% její původní kapacity.   Stavy produktů podle jednotlivých kategorií:

   NOTEBOOKY

   JAK NOVÝ:
   Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Tělo notebooku vypadá jako nové. Může mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

   VELMI DOBRÝ:
   Garance kvalitní renovace od techsavers: Tělo notebooku může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
   Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

   PŘIJATELNÝ:
   Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Tělo notebooku má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware notebooku je ovšem jako nový.
   Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky notebooku naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


   MONITORY

   JAK NOVÝ:
   Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Plastové části monitoru vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

   VELMI DOBRÝ:
   Garance kvalitní renovace od techsavers: Plastové části monitoru mohou mít viditelnější kosmetické vady (škrábanky či změna barvy plastu) a známky předchozího používání.Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

   PŘIJATELNÝ:
   Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Plastové části monitoru mají viditelnější kosmetické vady (škrábance či zažloutlý plast) a známky předchozího používání.
   Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky monitoru naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


   POČÍTAČE

   JAK NOVÝ:
   Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Počítač vypadá jako nový. Může mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady (většinou na plastových částech).

   VELMI DOBRÝ:
   Garance kvalitní renovace od techsavers: Počítač může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (většinou na plastových částech).

   PŘIJATELNÝ:
   Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Počítač má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware počítače je však jako nový.
   Detailní fotky počítače naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


   AiO:

   JAK NOVÝ:
   Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Kovové/plastové části AiO vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

   VELMI DOBRÝ:
   Garance kvalitní renovace od techsavers: Kovové/plastové části AiO mohou mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
   Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

   PŘIJATELNÝ:
   Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Kovové/plastové části AiO viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware AiO je však jako nový.
   Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky AiO naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.


   TISKÁRNY

   JAK NOVÝ:
   Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Tiskárna vypadá jako nová. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady.

   VELMI DOBRÝ:
   Garance kvalitní renovace od techsavers: Tiskárna může mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (škrábanky či změna barvy plastu).

   PŘIJATELNÝ:
   Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Tiskárna má viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání (škrábance či zažloutlý plast). Hardware tiskárny je však jako nový.
   Detailní fotky tiskárny naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.

   MOBILY A TABLETY

   JAK NOVÝ:
   Garance nejvyšší kvality renovace od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu vypadají jako nové. Mohou mít jen minimální, pouhým okem snadno přehlédnutelné a téměř neviditelné kosmetické vady. Displej je bez vad, jako nový.

   VELMI DOBRÝ:
   Garance kvalitní renovace od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu mohou mít viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání.
   Displej může mít jen minimální kosmetické chyby (vadný pixel, škrábanek, špínka za displejem), které jsou po zapnutí téměř neviditelné.

   PŘIJATELNÝ:
   Garance bezkonkurenční ceny od techsavers: Kovové/plastové části mobilu nebo tabletu mají viditelnější kosmetické vady a známky předchozího používání. Hardware je však jako nový.
   Displej může mít viditelnější kosmetické vady bez vlivu na jeho technický stav. Detailní fotky naleznete v galerii po kliknutí na tlačítko „do galerie“.   Reklamační podmínky


   Záruka sa vztahuje na chyby materiálu, nebo technické chyby, které vzniknou při výrobě zařízení.

   • Záruka sa nevztahuje na chyby, které vzniknou nesprávnou obsluhou, neodborným, nebo nepřiměřeným zacházením (především poškození plastových dílů výrobku, poškrábání displeje, které vznikne nesprávným čištěním, poškození způsobené nárazem...), použitím a instalací, které jsou v rozporu s uživatelskou příručkou, nebo poškození elektrostatickým výbojem.
   • Záruka sa dále nevztahuje na chyby, které vzniknou použitím nesprávneho, nebo chybného programového vybavení, ani na případné škody vzniklé v tomto důsledku.
   • Prodávající neručí za případnou ztrátu, poškození, nebo zneužití dat uložených na záznamových médiích výrobku. Před převzetím výrobku do opravy je povinností kupujícího zabezpečit si odpovídající zálohu potřebných dat a zabránit jejich možnému zneužití.
   • Prodávající negarantuje plnou kompatibilitu rozšiřujících komponentů zakoupených na jiném místě než u prodejce tohoto výrobku, pokud není tento komponent schválený prodejcem.
   • Záruka sa nevztahuje na škody vzniklé v důsledku živelné katastrofy, násilného poškození, povětrnostních vlivů, nebo provozováním v extrémně neobvyklých podmínkách.
   • Záruka zaniká v případě neoprávněného zásahu do výrobku osobou, která nebyla k zásahu výslovně prodávajícím splnomocněná.
   • Záruka také zaniká, pokud bude kupující navzdory upozornění hrubě porušovat zásady provozu a použití výrobku popsané v uživatelské příručce.
   • U notebooků sa záruka nevztahuje na baterii.

   Reklamační podmínky


   Reklamačný poriadok je vydaný v súlade s ustanoveniami:
   zák.č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov
    zák.č. 634/1992 Zb. O ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov

   • Kupující je povinnen produkt dodaný prodávajícím zkontrolovat co nejdříve od dodání.Kontrolu musí kupující vykonat tak, aby zjistil všechny chyby, které je možné při přijímání odborné prohlídky zjistit.  
   • Kupující je povinnen všechny takto zjištěné chyby oznámit prodávajícímu ihned po tom, co chyby mohly být zjištěné po vynaložení přiměřené odborné prohlídky zjistit. 
   • Kupující je povinnen uplatňovat reklamaci písemně, telefonicky, resp. osobně v sídle prodávajícího. Vždy je potřebné nahlásit typ chybného výrobku a dalé co nejpodrobněji popsat charakter chyby a uvést kontaktní osobu (jméno, telefon), se  kterou je možné konzultovat případné podrobnosti.
   • Při reklamaci výrobku je kupující povinnen prokázat nákup a oprávněnost reklamace dokladem o zakoupení (faktura, příjmový doklad, příadně dodací list). Pokud se kupující neprokáže některým z uvedených dokladů, bude oprava považována za pozáruční.
   • Pokud kupující nahlásí chybu, na kterou se nevztahuje záruka (např. nebyly splněné podmínky záruky, chyba byla nahlášená omylem, po záruce  apod.), může prodávající požadovat uhrazení nákladů, které vznikly v souvislosti s odstraňováním nahlášené chyby objednavatelem v plné výši. Kalkulace servisního zásahu bude v tomto případě účtovaná podle aktuálně platných cen servisního střediska v místě uplatnění reklamace.

   1